نتایج جستجو برای عبارت :

غار باتو کوالالامپور

غار میمون ها معروف به غار باتوکیو است که در دل یک تپه ی بزرگ آهکی با صخره های تیز قرار دارد، غار میمون ها و تپه در حدود چهارصد میلیون سال قدمت دارد. این غار بسیار معروف است و سالانه گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می کند. غار باتوکیو بسیار معروف بوده و برای هندوها مقدس است. غار میمون ها در سال 1881 میلادی توسط یک کاشف آمریکایی در قسمت شمال شهر کوالالامپور کشف شد. این غار در زمان های خیلی دور به عنوان منطقه تفریحی و مخفیگاه کاربرد داشته است. نام
غار میمون ها معروف به غار باتوکیو است که در دل یک تپه ی بزرگ آهکی با صخره های تیز قرار دارد، غار میمون ها و تپه در حدود چهارصد میلیون سال قدمت دارد. این غار بسیار معروف است و سالانه گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می کند. غار باتوکیو بسیار معروف بوده و برای هندوها مقدس است. غار میمون ها در سال 1881 میلادی توسط یک کاشف آمریکایی در قسمت شمال شهر کوالالامپور کشف شد. این غار در زمان های خیلی دور به عنوان منطقه تفریحی و مخفیگاه کاربرد داشته است. نام
سفر به شهر بلند ترین آسمان خراش های دنیا با تور کوالالامپور

یکی از مقاصد هیجان انگیز برای سفر کوالالامپور است، این شهر پایتخت کشور مالزی است و پر جمعیت ترین شهر این کشور محسوب می شود .همچنین تور کوالالامپور بهترین تور برای سفر به مالزی می باشد.
سفر به کوالالامپور تجربه ای نو و بسیار ناب و در نوع خود به یاد ماندنی و منحصر به فردی است که می تواند شما را با دنیایی جدید و کاملا متفاوت آشنا کند ؛ در این شهر که بیشترین جمعیتش را مسلمانان تشکیل م
با تور کوالالامپور می توانید به دیدن این شهر زیبا بروید یکی از مراگز تفریح کوالالامپور بنای یادبود ملی کوالالامپور که در سال 1966 افتتاح شد است می باشد. ساخت بنای یادبود ملی کوالالامپور در سال 1963 شروع و به مدت 3 سال طول کشید و در نهایت ساخت این مجسمه در سال 1966 میلادی به اتمام رسید. این بنا در خیابان مجلس (جالان پارلیمن) در کوالالامپور و در انتهای شمال لیک گاردن در مالزی ست که در نزدیکی ساختمان مجلس پارلیمنت هاوس کوالالامپور می باشد. بنای یادبو
با تور کوالالامپور می توانید به دیدن این شهر زیبا بروید یکی از مراگز تفریح کوالالامپور بنای یادبود ملی کوالالامپور که در سال 1966 افتتاح شد است می باشد. ساخت بنای یادبود ملی کوالالامپور در سال 1963 شروع و به مدت 3 سال طول کشید و در نهایت ساخت این مجسمه در سال 1966 میلادی به اتمام رسید. این بنا در خیابان مجلس (جالان پارلیمن) در کوالالامپور و در انتهای شمال لیک گاردن در مالزی ست که در نزدیکی ساختمان مجلس پارلیمنت هاوس کوالالامپور می باشد. بنای یادبو
تجربه سفری شگفت انگیز به مالزی با تور کوالالامپور
کوالالامپور یکی از بزرگترین، شلوغ ترین و سرزنده ترین کلان شهرهای آسیا کلی شگفتی و زیبایی را یکجا در معرض دید گردشگران و مسافران این شهر می گذارد و در اینجا شما ترکیبی از فرهنگ ها و مذاهب متنوع که در این قاره منحصر به فرد را شاهد هستید؛ شما باید برج های پتروناس را حداقل یک بار ببنید تا عکس هایی زیبا و یادگاری را ثبت کنید و یا در خیابان هایش غذاهای فوق العاده و ارزان را نوش جان کنید و اگر می خواه
برای من تنهایی قدم زدن بهترین لذت دنیاست؛ درسکوت راه می‌روم و نگاه می‌کنم و قصه‌های اطراف را گوش می‌کنم. 
در تنهایی محله‌های جدید و کنج‌های خاص و دلنشین را کشف می‌کنم و توی ذهنم قصه خلق می‌کنم.
خیابان کوالالامپور را یک روز تابستان موقع قدم زدن پیدا کردم و تا امروز هروقت غم داشتم، خوشحال بودم، عصبانی بودم یا عاشق به این‌جا پناه آورده بودم و می‌نوشتم.
امروز دوباره هوای کوالالامپور به سرم زده اما دلم تنهایی قدم زدن نمی‌خواهد، دلم قدم زد
گاهی فکر میکنی دنیا نیازی به تونداره 
اصلا من نباشم چیزی عوض میشه؟
گاهی فکر میکنی دیگه نمیتونی کاری برای بهبود دنیات بکنی واون وقت احساس بی خاصیتی و پوچی  چنگ میندازه دور گلوت و فشار میده
اون وقت خنده هات  زوریه و ظاهرساازی 
تنهایی گریبانت و میگیره 
باتو بیدار میشه 
باتوو دوش میگیره 
باتو صبحانه میخوره 
باتو سرکارمیاد 
وباتو میمیره 
تنهایی...

پاپستی 
تولد دوسته مجازیمه اگرچه براش تو وب یکی از دوستان مجازی تولد گرفتن  اما تبریک دوباره تو
خیابان کاستوری واک کوالالامپوردر اوایل سال 2011 میلادی افتتاح شده و در کنار مراکز جالان کاستوری و بازار مرکزی واقع شده است. در این خیابان غرفه های زیادی برای دست فروشان به چشم می خورد که در محوطه باز خیابان قرار گرفته اند. در هنگام ورود به سنگ فرش خیابان کاستوری یک واو بولن (نوعی بادبادک مالایی) را خواهید دید که به شکل پروانه می باشد. خیابان کاستوری واک کوالالامپور نسبت به اینکه تازه تاسیس است نقاط مختلف آن به روز و دکه ها و غرفه های آن تمیز می
ثروتمند ترین آدم روی زمین هم که باشی، اگر عاشق نباشی‌، تهی دستی بیش نیستی! اگر کسی نباشد تا هنگام شادی باتو بخندد، هنگام ناراحتی، باتو بگرید. منفعتش به چیست؟ کسی نباشد تا دستت را بگیرد، زیر گوشت نجوای عشق سر دهد. هرشب با دیدن چشمانش سر به بالین بگذاری و هر سحر با دیدن...
من وقتی ک باتو صحبت میکنم 
از ذوق نمیدونم باید چیکار کنم 
ولی اون لحظه یه حس خیلی خوبی دارم اصلا نمیتونم توصیفش کنم
وقتی ک خداحافظی میکنی بعدش دلم میخواد بلند بلند بخندم یا حتی شده از ذوق بشینم گریه کنم 
ولی اون لحظه دلم میخواد یهو جلوم ظاهر شی و محکم بغلت کنم و گم بشم توی هیکل مردونت 
من خیلی دوست دارم
درباره کوالالامپور
کوالالامپور دارای جاذبه های گردشگری مثل برج دوقلوی پتروناس و ارتفاعات گنتینگ هایلند است و دارای مراکز خرید و هتل لوکس می باشد و آب و هوای خوبی دارد.کوالالامپور یکی از شهرهای مدرن و پیشرفته در کشور مالزی می باشد که هر سال گردشگران زیادی را به خود جذب می کند و کسی که برای اولین بار به شهر کوالالامپور سفر می کند می تواند ساعات خوب و جذابی را سپری کند.از معروف ترین مناطق کوالالامپور می توان منطقه ی کی ال سی سی و منطقه سنترال و
مسجد صورتی  که به زبان مالایی مسجد پوترا نام دارد در کوالالامپور قرار دارد. ساخت مسجد صورتی کوالالامپور در سال 1997 آغاز و پس از گذشت دوسال به پایان رسید. این مسجد در مقابل یک میدان بزرگ با پرچم های کشور مالزی قرار دارد.گنبد مسجد پوترا با گرانیت گل سرخ ساخته شده است و از سه بخش اصلی عملکردی مانند نمازخانه، صحن یا حیاط، امکانات مختلف یادگیری و اتاق های آموزشی تشکیل شده است. در مسجد صورتی کوالالامپور 15 هزار نمازگزار می توانند به طور همزمان نماز
Ehaam
Taab o Tab
#Ehaam
امشب از دیدنمان 
همه انگشت به دهان می مانند
همه خوب حال مرا 
حالو احوال  مرا میدانند
گل نیلوفر من آتشی تازه بیا برپا کن
من که در تابو تبم تو بتابانو شبم زیبا کن
بیا در شهر دل من پادشاهی کن
این توو این دل من هر چه تو خواهی کن
ای امان ای امان ای امان از منو حالم
وای عجب ماهی
تو چه دلخواهی
تا ابد با من بگو همراهی
عاشقی باتو دردسر دارد
دل تورا امشب زیر سر دارد
به چه شبی بگو امشب مارا می طلبی
بگو همچون من در تابو تبی در تابو تبی
تاج سرم مگ
مسجد صورتی  که به زبان مالایی مسجد پوترا نام دارد در کوالالامپور قرار دارد. ساخت مسجد صورتی کوالالامپور در سال 1997 آغاز و پس از گذشت دوسال به پایان رسید. این مسجد در مقابل یک میدان بزرگ با پرچم های کشور مالزی قرار دارد.گنبد مسجد پوترا با گرانیت گل سرخ ساخته شده است و از سه بخش اصلی عملکردی مانند نمازخانه، صحن یا حیاط، امکانات مختلف یادگیری و اتاق های آموزشی تشکیل شده است. در مسجد صورتی کوالالامپور 15 هزار نمازگزار می توانند به طور همزمان نماز
دانلود رایگان آهنگ جدید بابک رهنما و پیمان شاهی و آرن به نام باتو من عاشقم کیفیت عالی و اصلی و متن ترانه
برای دریافت روی دانلود فایل کیلیک کنید.

دانلود فایل

برچسب ها:
دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای بابک رهنما به نام باتو من عاشقم به همراهی پیمان شاهی و آرن و محمد فلاحی

بابک رهنما و پیمان شاهی و آرن,بابک رهنما,پیمان شاهی,آرن بابک رهنما پیمان شاهی آرن,دانلود آهنگ جدید بابک رهنما با همراهی پیمان شاهی و آرن,دانلود آهنگ جدید بابک رهنما 2
تور کوالالامپور پنانگ

مالزی یکی از زیباترین کشورهای جهان است. جایی که به سبب ویژگی های طبیعی و فرهنگی اش به تمام آسیا مشهور شده است. این کشور زیبایی های فراوانی دارد و بخش های مختلف آن هر کدام مختصات خاص خود را دارند. یک راه عالی برای بهره مند شدن از این مناظر دیدنی، سفرهای ترکیبی است. سفرهایی که در آن ها از دو یا چند شهر بازدید می شود. بعضی ها به سفرهای آزادانه عادت دارند. کوله هایشان را بر می دارند و تا جایی که وقت و بودجه شان اجازه دهد، شهره
دانلود رایگان آهنگ جدید بابک رهنما و پیمان شاهی و آرن به نام باتو من عاشقم کیفیت عالی و اصلی و متن ترانه
برای دریافت روی دانلود فایل کیلیک کنید.

دانلود فایل

برچسب ها:
دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای بابک رهنما به نام باتو من عاشقم به همراهی پیمان شاهی و آرن و محمد فلاحی

بابک رهنما و پیمان شاهی و آرن,بابک رهنما,پیمان شاهی,آرن بابک رهنما پیمان شاهی آرن,دانلود آهنگ جدید بابک رهنما با همراهی پیمان شاهی و آرن,دانلود آهنگ جدید بابک رهنما 2
تور کوالالامپور سنگاپور
جنوب شرقی آسیا کشورهای بسیار جذابی دارد و در این میان مالزی و سنگاپور از جمله بهترین ها محسوب می شوند. کشورهایی با تاریخ کهن و سنت های باستانی که پله های ترقی را به سرعت طی کرده اند و در حال حاضر در بسیاری از زمینه ها جزو قدرت های جهانی محسوب می شوند. کشورهایی نزدیک به خط استوا که هم ساحل دارند و هم جنگل، هم معبدهای کهن و هم آسمان خراش های مدرن و هزار و یک دیدنی دیگر که باعث می شوند هر سال توریست های زیادی را از سراسر جها
تور کوالالامپور لنکاوی

مالزی کشور بسیار زیبایی است و هر گوشه ای از آن، زیبایی های خاص خود را دارد. این کشور می تواند همه سلیقه ها را راضی نگه دارد. چه آن هایی که شهرهای بزرگ و مدرن را می پسندد و چه کسانی که محیط های آرام و خلوت را دوست دارند. بهترین راه برای بهره بردن از همه زیبایی های مالزی، سفر ترکیبی است. یعنی سفری که در آن حداقل از دو شهر بازدید کنید. چرا که دیدنی ها و حال و هوای این شهرها با هم تفاوت های اساسی دارد. در این راستا، تور کوالالا
دانلود رایگان آلبوم دنیا قشنگه از بابک رهنما به صورت انحصاری از وبلاگ هواداران بابک رهنما
1- بهشت
2 - زندگی
3- آشنایی باتو کار خدا بود
4- دوست دارم بیبی
5- شبهای من باتو بخش. 1
6- شبهای من باتو بخش. 2
7- اگه من رودخونه بودم
8- پیدا کن مرا
9- برای تولد عشقم
دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سراب لینک مستقیم همراه با متن. عشق من ناز نکن عمرما پایون میگیره. یه روزی دست زمونه تورو از من میگیره. وقتی تنها باتو بودن واسه من زندگیه.
دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور عشق من ناز نکن با لینک مستقیم ... دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور به نام عشق من ناز نکن + متن آهنگ. Download New Music of Sarab & Soroush Malekpour Called Eshghe Man Naz Nakon.
دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سراب (کیفیت 320) mp3 همراه با متن با ... دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سرا
بازی های آبی با پیشرفت شهر های ساحلی امروزه قابل توجه
بسیاری از توریست ها و مردم جهان است . بازی های آبی برای همه سنین وجود
دارد. از بازی های ساحلی میتوان به شنا ، موج سواری ، موج سواری بادی ، جت
اسکی ، اسکی روی آب ، ویک بوردینگ ، اسکیم بوردینگ ، ماهی گیری ، کشتی رانی
، قایق رانی و خیلی از بازی های آبی که ورزش مورد نظر بسیاری از مردم جهان
است.
کوالالامپور
کوالالامپور پایتخت کشور مالزی است. شهر بزرگ و ساحلی
کوالالامپور دارای مناطق دیدنی بسیار
چین سویی کِیو نام معبدی است واقع در کوالالامپور در کشور مالزی که در زیباترین منظره ی منطقه گنتینگ قرار دارد ، روی یک سراشیبی تند سنگی قرار دارد و یکی از جاذبه های گردشگری و هم از جاذبه های مذهبی در این کشور می باشد.درون معبد چین سویی کِیو مجسمه ای از شخصی به نام کینگ شوئی که یک راهب بودایی بوده است موجود است.  کینگ شوئی مدت زمانی به عنوان یک الهه در استان فوجیان واقع در کشور چین بود،که به دلیل توانایی های ماورای طبیعی که برخوردار بود برای دور
هنگامی که می خواهید به جایی سفر کنید  باید کم و بیش نسبت به مقصدی که می خواهید بروید اطلاعاتی هر چند جزئی داشته باشید که می تواند شامل زبان گفتاری مقصد مورد نظر و فرهنگ، شماره های ضروری، هزینه های سفر و .... باشد. گاهی اوقات همین موارد می تواند آنقدر مهم باشد که تصمیم شما برای سفر به یک نقطه را عوض کند. در این مطلب آژانس آرزوی آسمان آبی قصد دارد به یکی از این موارد در تور کوالالامپور اشاره کند که در بین مسافران ایرانی نیز بسیار پرطرفدار می باش
دانلود آهنگ تتلو تو بهم دادی آرامشو
دانلود آهنگ با تو امیر تتلو mp3
دانلود آهنگ با تو 2 تتلو
دانلود آهنگ تو بهم دادی آرامشو حالا که

دانلود اهنگ پردیس با تو

متن اهنگ باتو تتلو
دانلود اهنگ تو بهم دادی ارامشو از پردیس
دانلود اهنگ باتو از پردیس
پاورپوینت در مورد برجهای دو قلو کوالالامپور
این تحقیق در قالب فایل پاورپوینت و در 22 اسلاید تقدیم حضورتان می شود. در بخشی از این تحقیق می خوانید: این برجها توسط ژاپنی‌ها و کره‌ای‌ها - هر کدام یکی از برجها - طی مسابقه‌ای برای تکمیل پروژه ساخته شده‌اند و سپس دو برج با پلی به هم متصل شده‌اند. این برجها جزو بلندترین برجهای دوقلوی دنیا به شمار می‌روند.   کوالالامپور در طول حدود ۱۵۰ سال، از هیچ، به شهری مدرن و پر جنب و جوش تبدیل شده است. بر بلندا
چین سویی کِیو نام معبدی است واقع در کوالالامپور در کشور مالزی که در زیباترین منظره ی منطقه گنتینگ قرار دارد ، روی یک سراشیبی تند سنگی قرار دارد و یکی از جاذبه های گردشگری و هم از جاذبه های مذهبی در این کشور می باشد.درون معبد چین سویی کِیو مجسمه ای از شخصی به نام کینگ شوئی که یک راهب بودایی بوده است موجود است.  کینگ شوئی مدت زمانی به عنوان یک الهه در استان فوجیان واقع در کشور چین بود،که به دلیل توانایی های ماورای طبیعی که برخوردار بود برای دور
بوسیله گزارش همشهری آنلاین، زمینه اوباما یک سازمان غیر انتفاعی تاسیس شده در شیکاگوی آمریکا است که بر حکم مرکز رئیس جمهورباراک اوباما نظارت و یک پروگرام بورس های تحصیلی دانشکده دادرسی عمومی هریس دانشگاه شیکاگو اداره می نرم. Vincent Thian/AP
کوالالامپور یکی از از بزرگ‎ترین شهرها و پایتخت کشور مالزی است. کشور مالزی دارای 13 ایالت است که کوالالامپور در دل یکی از آنها یعنی ایالت سلانگو قرار دارد. این شهر از قلمروهای فدرال مالزی که زیر نظر دولت اداره می‎شوند به حساب می‎آید. اگرچه نمی‎توان کوالالامپور را یک شهر تاریخی و با قدمت دانست اما می‎توان آن را جزو دسته شهرهای مدرن قرار داد که امکانات رفاهی مدرنی را در اختیار شهروندان و گردشگرانی که تور کوالالامپور را برای سفر انتخاب کرده
کوالالامپور یکی از از بزرگ‎ترین شهرها و پایتخت کشور مالزی است. کشور مالزی دارای 13 ایالت است که کوالالامپور در دل یکی از آنها یعنی ایالت سلانگو قرار دارد. این شهر از قلمروهای فدرال مالزی که زیر نظر دولت اداره می‎شوند به حساب می‎آید. اگرچه نمی‎توان کوالالامپور را یک شهر تاریخی و با قدمت دانست اما می‎توان آن را جزو دسته شهرهای مدرن قرار داد که امکانات رفاهی مدرنی را در اختیار شهروندان و گردشگرانی که تور کوالالامپور را برای سفر انتخاب کرده
عاشق روزهایی هستم که در حد لالیگا بایکدیگر دعوا می کنیم! اما دست آخر، شب که می شود بازویت را بالشتی می کنم روی سرم و می گویم: باتو قهر هستم، اما حق نداری بالشتم را ازمن بگیری! وتو، بوسه ای روی گونه ام می نشانی و می گویی: آخ که چقدر دلبری می کنی...
خدا در دستیست که به یاری میگیری، درقلبیست که شاد میکنی، درلبخندیست که به لب مینشانی، خدا درعطر خوش نانیست که به دیگری میدهی، درجشن و سروریست که برای دیگران بپا میکنی، آنجاست که عهدمیبندی و عمل میکنی، خدا؛ درتو،باتو، و برای توست...

زنده یاد 
سهراب سپهری

خدا در دستیست که به یاری میگیری. درقلبیست که شاد میکنی. درلبخندیست که به لب مینشانی. خدا درعطر خوش نانیست که به دیگری میدهی. درجشن و سروریست که برای دیگران بپا میکنی. آنجاست که عهد میبندی و عمل میکنی.
 خدا درتو ، باتو ، و برای توست...
زنده یاد "سهراب سپهری"
یکی اینجا هست که برای یک لحظه با تو بودن بی تابی می کند...یکی  اینجا هست که  بوی موهایت را  لای بوته های گل رز جستجو می کند....یکی اینجا هست که شمیم نفسهایت را در نافه ی مشکین اهوان پی جوست ..عزیزمن ! تو تک دانه مرواریدی که چه خوشبخت بودم اگر  می آرامیدی  به  ارامش  در صدف وجودبی مقدارم تا در آغوشم نوای عشق زمزمه کنی و مشق مهر کنی ...باری عزیزم !  امشب تاسحر در این گوشه ،  زاویه نشین دعایم برای تو ، برای تو که عزیزی و آرزو ...نازنینم بیارام اسوده که بج
دانلود آهنگ باتو از EMO BAND____________|DLWORLD|____________متن:───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
آرامش با تو آره نفساتو میخوام
با تو هر جایی بیام خسته نمیشم
هرجوری که باشی میخوام
که تو باشی تو همونی که با خندیدناش دیوونه میشم
بگو چی تو چشاته که دل من باهاته
هرجا که برم فکر تو از یادم نمیره
تا دنیا دنیاست عشق تو همینجاست تو قلب من کسی نمیتونه جاتو بگیره
عشقت شده همه دنیام واسه توئه اینجام خیلی تورو دوست دارم
با تو شبیه یه رویاست بیشتر از این حرفاست حسی که بهت دارم
همیشگی
پاییز
ای مسافر خاک آلود
جز برگهای مرده و خشکیده
دیگر چه ثروتی به جهان داری
...
حالا دوم مهر هزار‌و سیصد و نمیخواهم بدانم چند است
و من...
مفتخر شدم
مفتخر شدم به دیدن اولین پاییز
اولین پاییز زندگانی ام
آخر
چگونه بگویم 
باتو همه چیز از نو شروع شد....
بهشت و جهنم چینی ها در کوالالامپور !

معابد بهشت و جهنم یا همان معبد چین سویی یکی از جاذبه های گردشگری موجود در مالزی است که طرفداران به خصوص خود را دارد. کوالالامپور بزرگ ترین شهر و پایتخت رسمی کشور مالزی است اما  پایتخت حکومتی و اداری این کشور شهر پوتراجایا میباشد. معبد چین سویی یا بهشت و جهنم یکی از جاذبه های مهم گردشگری در کوالالامپور مالزی است. این معبد در ارتفاع 1400 متری دریایی با وسعت زیاد قرار گرفته است. افراد می توانند برای رفتن

معابد بهشت و جهنم یا همان معبد چین سویی یکی از جاذبه های گردشگری موجود در مالزی است که طرفداران به خصوص خود را دارد. کوالالامپور بزرگ ترین شهر و پایتخت رسمی کشور مالزی است اما  پایتخت حکومتی و اداری این کشور شهر پوتراجایا میباشد. معبد چین سویی یا بهشت و جهنم یکی از جاذبه های مهم گردشگری در کوالالامپور مالزی است. این معبد در ارتفاع 1400 متری دریایی با وسعت زیاد قرار گرفته است. افراد می توانند برای رفتن

به پاهای خودت
موقع راه رفتن نگاه کن ....
دائما یکی جلو هست و یکی عقب ...
نه جلویی بخاطر جلو بودن مغرور میشه ...
نه عقبی چون عقب هست شرمنده و ناراحت ...
چون میدونن شرایطشون دائم عوض میشه...
روزهای زندگی ما هم دقیقا همین حالته...
دنیا دو روزه ؛
روزی باتو ، روزی علیه تو ؛
روزی که با توهست، مغرور نشو ...
روزی که علیه تو هست، ناامید نشو ...

هر دو میگذره...
تو را برای این روزها می‌خواستم که ساغری‌سازان و صیقلان را راه برویم و هرچیزی غیر از جادوی تو و رشت دود شود.
تو را برای این روزها می‌خواستم که چهارباغ و خواجه پطروس را کشف کنیم و درخت قشنگ کوالالامپور را نشانت بدهم.
تو را برای لمس بوی خوش آتشکده یزد می‌خواستم
تو را برای حال خوش شیخ زاهد گیلانی و استخر لاهیجان می‌خواستم
 تو به اندازه‌ی سال‌های نوری دور به نظر می‌رسی و من دلتنگی‌ام را پای درختان کولالامپور، لابه‌لای عتیقه‌های اسحاق و کتا
ابونعمان عجلی از حضرت باقر ع حدیث کند که فرمود ای ابا نعمان  مردم تو را بخودت غافلر نکند زیرا سزای کار وکردارت بتو  رسد نه بانها رورزت را بچنین وچنان یعنی سخنان بیهوده بپایان مبر زیرا  باتو کسی هست که کردارتو را بر تو نگهدارد ویاد داشت کند ونیکی کن من ندیده ام چیزی رک برای تدارک گناه گذشته کهنه.  بهتر وشتابانتراز کردار نیکی که تازه باشد 
بهترین زمان بازدید از برج منارا، هنگام غروب آفتاب است.

می‌دانستید برج میلاد خودمان یک برادر دوقلوی مالزیایی دارد؟ برج منارای کوالالامپور همان برادر دوقلوی برج میلاد است که به یکی از جاذبه‎‌های گردشگری مالزی تبدیل شده است. با مجله پیام دلتا همراه باشید تا با هم با برادر دوقلوی برج میلاد دیدار کنیم.

برج منارا کجااست؟
برج منارا در پایتخت کشور مالزی قرار دارد. برج منارا کوالالامپور (Menara KL Tower) در کنار برج‌های دوقلوی پتروناس یکی از معروف‌
خیابان کاستوری واک کوالالامپوردر اوایل سال 2011 میلادی افتتاح شده و در کنار مراکز جالان کاستوری و بازار مرکزی واقع شده است. در این خیابان غرفه های زیادی برای دست فروشان به چشم می خورد که در محوطه باز خیابان قرار گرفته اند. در هنگام ورود به سنگ فرش خیابان کاستوری یک واو بولن (نوعی بادبادک مالایی) را خواهید دید که به شکل پروانه می باشد. خیابان کاستوری واک کوالالامپور نسبت به اینکه تازه تاسیس است نقاط مختلف آن به روز و دکه ها و غرفه های آن تمیز می
پریروز بود یا دو روز پیش دقیق نمیدونم ،قبل از اینکه نماز صبح بخونم بود یا بعدش دقیق نمیدونم ، فقط این جمله یادمه : خدایا باتو قرارداد ببندم یا امام زمان ؟!
خیلی خود بخود این جمله تو ذهنم نقش بست و من با صدای بلند بیانش کردم ....
ولی بعدش .... یه ندای درونی که فکر کنم همون صدای خدا بود ، بهم گفت :زیاد به خودت فشار نیار چه قرار داد ببندی چه نبندی باهرکسیم که باشه، به اون چیزی که میخوای نمیرسی ، پس دلتو به این چیزا خوش نکن و بشین زندگیتو بکن....
شهریور ۹۷
کنار خیابان کوالالامپور نشسته بودم و سرم را به درخت آرش تکیه داده بودم.
کلمات حافظ با صدای او، روحم را آرام می‌کرد.
فال دقیقاً همان چیزی بود که انتظار داشتم، همان حرفی بود که می‌خواستم بفهمد.
آن روز بعد از چندماه دوباره توانستم اشک بریزم و سرپا شوم.
توانستم قید همه چیز را بزنم و از نو شروع کنم.

امشب مرداد ۹۸، به انواع قرص‌ها پناه بردم تا این درد آرام شود و بی‌فایده است امشب در جستجوی شهریور ۹۷ هستم، در جستجوی همان احساس امن، همان
▫️
سینه من می سوخت ،
می خواستم که باتو سُخن گوید ،
اما صدایم از گره کوته بود ،
در سایه بوته ،
هیچ نمی روید ...
#فروغ_فرخزاد
─═┅✰❣✰┅═─
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال

جانی و جهانی و جهان باتو خوش است

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافتمدت زمان: 15 ثانیه 
میخواستم آنشرلی باشم ، همونقدر پرحرف و رویایی ، موهام قرمز نبود ، صورتمم کَک و مَک نداشت ، چشمام سبز نبود ... اما دلم همون دل بود ، همون دل توی همون خونه و همون مزرعه ، من دوستِ خیالیمو مثل آنشرلی تو جاکتابی پیدا نکرده بودم ، "کَتی ماریسِ" من تو آینه ی قدی خونمون بود ، آینه ای که یه وقتا پیرهنِ چین دارِ صورتیمو می پوشیدم و جلوش میرقصیدم ، بعضی وقتام که با ماریلایِ زندگیم دعوام میشد جلوی آینه وایمیستادم و گریه میکردم ، یه سیب برمیداشتم و گاز میزد
تمام داشته ی من قلبمه
قلبم هم که تو یهو اومدیو بردیش 
دیگه هیچی ندارم به جز...
به جز خودت که همه چیز منی
همه ی وجود و داشته هامی 
تمام انگیزه ی زندگی و زنده بودنمی 
این دنیا فقط باتو قشنگه 
بی تو دنیا دیگه دنیا نیست
عاشقتممممممممم❤
 امام صادق ع فرمود  مردی  خدمت پیغمبر ص امد عرض کرد  بکه احسان کنم فرمود به مادرت گفت سپس بکه فرمود بمادرت عرض کرد سپس بکه فرمود بمادرت  عرضکرد سپس بکه فرمود بپدرت  10 و فرمود مردی خدمت رسولخدا  ص امد و عرضکرد یا رسول الله منن بجهاد  علاقه دارم و نسبت ان با نشاطم  پیغمبرص  فرمود پس در راه خدا جهاد کن گه اگر کشته شوی نزد خدا زنده خواهی بود وروزی  شوی و اگر بمیری پاداشت بعهده خداباشد و اگر ازمیدان جنگ باز گردی از گناهان پاک شوی  مانند روزیکه.   
تموم حال خوبم روبه اون یک لحظه مدیونمهمون یک لحظه ی دیدارکه میدونی و میدونم      کنارت تو من  آروممیه چیز و خوب میدونمبه پای  این همه احساسکه میمونی و میونماگر چه راهمون دورهدلامون خیلی نزدیکهتویی تنهای یام اعجازبه یادت تنها موزیکهمنم هرشب خدامونوبه دیدار تو میارمتموم پنجرها روبه شوقت باز میزارممن و به من نشون دادیتو تعبیر یه رویاییاگه دنیا منو رد کردشدم باتو تماشاییگرفتم شکل آغوشتبه اعجازت زدم تکیهتو رو تو اوج تنهاییگرفتم از خدا هدیه

دبی در کنار شهر های استانبول و کوالالامپور همیشه جز انتخاب های اول گردشگران بوده است. شهرت دبی اما بیش از هر چیز به مدرن بودن و ساختمان هایش است. دبی یکی از شهرهای پیش رو در صنعت توریست بوده و همش شگفتی هایی برای گردشگران برپایی کرده است؛ دبی با پیشرفتی سریع در سال هایی نه چندان بسیار توانسته پروا گردشگران را از سراسر دنیا به خود جذب کند تا برای تفریحی بی همانند و مدرن به این شهر سفر کنند. شهری که در موعد ناچیز به شهر آسمان خدشه ها تبدیل شده و
تکاوش جاذبه
متن آهنگ جاذبه از تکاوش

جاذبه داری توی چشماتو دیگه هیچکی نمیگیره جاتو
از همون لحظه که تورو دیدم دیگه حال خودم و من نفهمیدم
(وای وای قلبم میکوبه تو سینه دوست دارم هر جا میرم چشمام تو رو ببینه
وای وای حالم دنیام خوبه باتو انگار که میمیرم میبندی چشماتو)۲
ادامه مطلب

چادر من اولین بار عاشق رقص تو در باد شدم آن زمان که باد مینواخت وتو میرقصیدی و چقدر رقص تو دلربا بود و مرا شیفته ی تو کرد 
ازآن روز دیگر آرام نداشتم برای رسیدن به تو گویی تکه ای از قلبم خارج از بدنم بود
تا این که به تو رسیدم و فراق به پایان رسید دوباره تکه های قلبم در کنار یکدیگر قرار گرفتند دوباره آرامش را یافتم
باتو چه عاشقانه هارا که تجربه نکردم...در گرمای تابستان که عشق تو آنقدر مرا گرمی میبخشید که سوختن را تجر

چادر من اولین بار عاشق رقص تو در باد شدم آن زمان که باد مینواخت وتو میرقصیدی و چقدر رقص تو دلربا بود و مرا شیفته ی تو کرد 
ازآن روز دیگر آرام نداشتم برای رسیدن به تو گویی تکه ای از قلبم خارج از بدنم بود
تا این که به تو رسیدم و فراق به پایان رسید دوباره تکه های قلبم در کنار یکدیگر قرار گرفتند دوباره آرامش را یافتم
باتو چه عاشقانه هارا که تجربه نکردم...در گرمای تابستان که عشق تو آنقدر مرا گرمی میبخشید که سوختن را تجر
دنیا در صدسال اخیر تغییر و تحولات بسیاری را شاهد بوده که برخی از آن‌ها با سرعت زیاد صورت پذیرفته‌اند. ازجمله می‌توان به برخی از مشهورترین شهرهای دنیا اشاره نمود که در چند سال گذشته از یک شهر معمولی به یک جاذبه گردشگری شیک و پرطرفدار تبدیل‌شده‌اند. در این راستا می‌توان به دبی، کوالالامپور و هنگ‌کنگ اشاره نمود.
ادامه مطلب
بهترین گزینه ایستگاه اتوبوس در گوا ماسنگ است. اگر میخواهید مالزی را بیشتر بشناسید با تبلیغ سوشیال همراه باشید. به دنبال اتوبوسی به تاناه راتا یا ایپوه باشید. ممکن است اتوبوس هایی به کوالا لیپیس هم موجود باشد. گردشگری خوراکی مهم در جهان شناخته می شود بطوریکه چند سال پیش پنانگ به‌عنوان مقصد گردشگری خوراکی عدد یک جهان معرفی شد.
معرفی جاذبه های تاریخی و طبیعی استان توسط راهنمایان گردشگری سبب جذب هر چه بیشتر گردشگر می شود. به گزارش خبرگزاری شبس
معمر بن خلاد گوید بامام رضاع عرضکردم هر گاهپدر و مادرم مذهب خق را نشناسد دعایشان کنم فرمود  برای انها دعاکن و از جانب انهاصدقه بده واگر زنده باشند و مذ هب حق را نشناسند باانهامدارا کن زیرا رسول خدا ص فرمود خدابرحمت فرستاده نه بیمهری ونا فرمانی  10 فرمود مردی خدمت رسولخدا ص. واله امد وعرضکردیا رسول الله  من بجهاد علاقه دارم و نسبت بان ا نشاطم پیغمبر ص فرمود پس درا خدا جهاد کن که اگر کشته شوی نزد خدا زنده خواهی بود و روزی داده شوی  واگر بمیری پا
 متن آهنگ عماد محمدی به نام خاطره
تکست آهنگ خاطره از عماد محمدی

از خاطره هایم خبری جز تو ندارم
ابری تر از آنم که به تدریج ببارم
ابری تر از آنم که بترسانی ام از سیل
در سوگ تو میبارم و بارانی ام از سیل
دلواپس دلتنگی و دلواپسی ام باش
هم بستر و هم بغض شب بی کسیم باش
از فاصله گفتی و از این فاصله مردم
جز خاطراتت به کسی دل نسپردم
 بعد از تو پر از خواهش چشمانت شب آرامش
بانو جان دل من‌کو
بعد از تو تلخ و غمگینم سردرگم بی تو من اینم
دل تنگم بی تو بانو 
تو
متن آهنگ یه چیزی بینمونه امین‌ مطلق

یه چیزی بین مونه شده همه دنیام
دیگه چیزی جز تو رو تو قلبم نمی خوام
با تو میشه انگار یه شبه زندگیمو دوباره بسازمش
عشقی که تو دادی بهم نمی ذارم الکی ببازمش
عشق تو جوریه که دنیارو به پات میریزم
باتو خوبه حالم نباشی بهم میریزم
من چه حالی دارم دل تو دلم ندارم
ازین به بعد اسم تو رو آروم دل میزارم
عشق تو واسه من شبیه خواب و رویاست
بهترین روزای من کنار تو همین جاست
یه چیزی بین مونه شده تموم رویام
عشق تو مثل جونم شد
تنـــــها
رفتی به دریا ودلِ مارا ندیدیتنها ترین فانوسِ شب ها را ندیدی
باتو سفر بودو گذر از جنگل وکوهدرمن خیال وخواب و رؤیا را ندیدی
روزت سراسر شادی وجشن وسرور استدرآه واشک وناله نجوا را ندیدی
درمن هوای با تو بودن ها، دریغاموجِ هوای این تـمنا را ندیدی
من چون گَوَن پابند وتو همچون نسیمیاین بندِمحکم بوده برپا را ندیدی
بُغضِ غزل در پشت پایت گشت بارانرفتی به دریا و دلِ ما را ندیدی
          #فرشید_فلاحی   
پس برای لذت بردن از غذا های گوناگون هم که شده سری به این شهر بزنید و بعد از صرف غذا با اجاره دوچرخه و گشت زنی در شهر یک روز بیادماندنی را برای خود بسازید.سان‌وِی, پارک آبی دوست داشتنی شهر کوالالامپور هست. این پارک به علت محیط بسیار سرسبز و طبیعت زیبای و ساحل‌های شنی, هر ساله ساله گردشگران فراوانی را از سراسر جهان به سمت خود جذب میکند. کوالالامپور، پایتخت مالزی، فقط به آسمان‌خراش‌های زیبا و جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی خلاصه نمی‌شود و از همین ر
امام حسن(علیه السلام):هیچ قومی بایکدیگرمشورت نکردندمگرآنکه به راه پیشرفت خود رهنمون شدند.
امام حسن(علیه السلام):درمجازات خطاکارشتاب مکن ومیان خطاومجازات راهی برای عذرخواهی قرار ده.
امام حسن(علیه السلام):بامردم به گونه ای رفتارکن که دوست داری باتو آنگونه رفتارکنند.
امام حسن(علیه السلام):هرکس خدا رابندگی کند, خداوندهمه چیزرابنده اوگرداند.
امام حسن(علیه السلام):همین مقداربهره برداری از زبانت برایت بس که راه هدایت راازگمراهی برایت آشکا
این داستان واقعی است
تا زمانی که بر اثر یک بیماری ناشناخته ریغ  رحمت را سر کشید با او  قهر بودم . از مردنش خوشحال نشدم ولی راحت  شدم چون آشتی کردن با او خط قرمز من شده بود علت قهر کردن هم چیز پیچیده ای نبود . در یک ملاقات کمک به فامیل محروم که مادرم و دخترم هم همراهش بودند به دختر ۷ ساله من هم یک چک پول داده بود . درست زمانی که از لحاظ مالی بسیار ضعیف بودم شبانه رفتیم درب منزلش و چک پولش را پس دادیم و یک فحش آبدار هم به او دادم و همان شب با او قهر کر
متن آهنگ سعید نادری به نام سهم من از دستات

من به تو دل دادم تو به من مدیونی
من واست میمیرم تو خودت میدونی
واسه بودن باتو هر کاری میکردم
منو جا میزاری میگی برمیگردم
سهم‌من از دستات یه بغل افسوسه
حال شبهام بی تو پراز کابوسه
تو دوسم نداری من اینو فهمیدم
تو ازم بیزاری همه اینو دیدن
خنده ی هر روزم پیش تو جامونده
حالا من تنهامو زندگیم داغونه
دنبال تو هستم هر شبو تو رویا
شاید باز برگردی هنوز تورو یخوام
سهم‌من از دستات یه بغل افسوسه
حال شبهام بی ت
ای سراپا معصیت بس کن دگر بد باختی
خویش را در منجلابی از گنه انداختی
هرچه تو بد کرده‌ای من پرده‌پوشی کرده‌ام
این منم که دوستت دارم ولی نشناختی
آنقدر دلواپست بودم که دور از من شدی
بردی از یادم به دنیای خودت پرداختی
تنگ یا رب گفتنت بود این دلم بی‌معرفت
کاش چشمی سوی من یک لحظه می‌انداختی
هی تو را خواندم بیایی بین آغوشم ولی
پشت کردی بر من و بی‌وقفه هی می‌تاختی
من فقط خیر تو را میخواستم ای بی‌وفا
با همه دنیا به غیر از عاشق خود ساختی…
گرچه بد بو
حجاب توریست ها در مالزی
در ایالت ترنگانو واقع در شمال شرقی مالزی در فوریه 2015 قانونی مبنی بر این که توریست های خارجی هم در زمان سفر به این ایالت مجبور به حفظ حجاب اسلامی می باشند.
ایالتی که گردشگران آن مجبور به حفظ حجاب هستند
مالزی سال 2014 میلادی پذیرای بیش از 26 میلیون توریست خارجی از سراسر دنیا بوده است و از این طریق بیش از 23 میلیارد دلار درآمد را وارد چرخه اقتصاد خود کرد. همچنین ایالت ترنگانو مالزی در سال 2013  حدود چهار میلیون توریست را شاهد بو
بسم الله
میدونی. یه نقطه ی تاریک توی مغزم و زندگی هست. یه نقطه ی درد. یه نقطه که نمی تونم توی وجودم حلش کنم. و هر چند وقت یه بار مجبورم باهاش مواجه بشم... مجبورم... و این درد مواجه همیشه با من همراهه... انقدر که مثلا مجبور بشم برم اینستاگرامی که اذیتم می کنه رو چک کنم.... ازش اسکرین شات بگیرم و به خاطر بسپرمش.... و بجنگم... با سیاهی اش توی وجودم بجنگم...
چقدر دلم میخواست روبروت میشستم و دستت رو میگرفتم و گاهی از خودم برات می گفتم.... گاهی... قیافه من شبیه ادم
 دانلود اهنگ خارجی من شبهای زیادی به تو فکر کردم : کیفیت عالی با لینک مستقیم همراه با متن مُدام فکر میکردم، من نمیتونم بدون تو در کنارم زندگی کنم. But then I spent so many nights thinking, how you did me wrong اما بعدا شب های زیادی رو ...
دانلود اهنگ خارجی من شبهای زیادی به تو فکر کردم

Spent 24 hours, I need more hours with you
24ساعت گذشته، برای باتو بودن ساعات بیشتری نیاز دارم
You spent the weekend getting even, ooh
حتی تموم آخر هفته رو خودت گذروندی ، اووه
We spent the late nights, making things right between us
تا آخر شب همه چیزا
اما در سال ۱۲۳۸ میلادی (۶۳۶ هجری) مغولان به فرماندهی درخشان سوبوتای ، این جنگاور پیر ، برای بار دوم ناغافل به باختر تاختند . روسیه نخستین ضربه را خورد . مسکو که در آنزمان شهر کم اهمیتی بود در همان سال سقوط کرد ، دو سال بعد منگو و باتو ، نوه‌های چنگیزخان ، کیف بزرگ را تصرف و غارت کردند . در اوایل بهار سال بعد ، اردوی زرین با استفاده از تاکتیک‌هایی که برای باختر ناآشنا بود از گذرگاه‌های کارشات عبور کرد . لهستانی‌ها و شوالیه‌های تیوتون که به کمک
به کنارم که رسید از بوش حالم بهم خوردو کنار زدمش و دوییدم تو دستشوییدیگه هیچی نبود که بخوابم بالا بیارم الکی فقط عق میزدمسرم گیج میرفت بعد اینکه صورتمو شستمدستمو اروم گرفتم به دیوار و راه افتادم سمت اتاقبدون توجه بهم دراز کشیده بود و سیگار میکشید دماغم و گرفتم و از کنارش رد شدم که یه چپ چپی نگام کردمنمیدونم چم شده بود حتی سر سفره شامم از بوی شام حالم بهم خوردحدس میزدم چه مرگم شدهمیخواستم اگه بشه فردا یه جوری از خونه بزنم بیرون و برم ازمایش ب
بسم رب الشهدا
.
هر چند رفتنت سخت است اما بند پوتین هایت را برایت محکم می کنم تا بدانی پای حرفم ماندم
پوتین هایت را که بستم لباست را که مرتب کردم در حالی که بغض ها را در پنهانی ترین اتاق گلویم انبار می کنم می گویم تک خوری ممنوع و تو می خندی
رمز دوست داشتن ما اینه
می گویم تک خوری ممنوع یعنی مرگ هم نباید جدایمان کند
یعنی یک ثانیه بی تو بزرگ ترین بلا و جهنم عالم است
یعنی لحظه لحظه های نفس کشیدنت بهشتی است که مرا بس است
یعنی بهشت چشمان تو است و آغوشت
تک
امروز در باورترین لحظه های تفکرم..ذهنم اشباع از تردید نیست نه!آزادِ آزادم...!
رها ترین پرنده ام امروز.. درپی کدام کلماتی؟وصف این حال مگر ممکن است؟
در من امروزبیش از همیشه امید رسیدن است
نه در رویا؛در بیداری ام امید رسیدن است
معلمی!امروز تو را با تک تک سلول های بدنم نفس کشیدم..
در این لحظه که خزیدم پشت میزم از ناچاری ود هوای گفتگوی گرمم باتو
احساست میکنم با همه ی وجودم احساست میکنم با تک تک سلول هایم احساست میکنم!من بوی گچ راهم احساس میکنم آنقدر ک
دانلود آهنگ تو خود عشقی منو میکنی از را بدر / زندگیم چقد میخندی با نمک از علیا
دانلود آهنگ تو خود عشقی منو میکنی از را بدر / زندگیم چقد میخندی با نمک از علیا
تو خود عشقی منو میکنی أَزُّ را بَدْرٍ ! ♬ دل نده قسطی بیا دلمو‌یجا بِبِرِّ ! ♬ نه که نمیشه حَالًا حالاها هستی کجا ! ♬
رفتی تو قلبم کردی خودتو بدجوری جا ! ♬ یچیز نابی همچی تموم هستی یجا ! ♬ چه بخوای نخوای دیگه پیشمی همش ! ♬
باتو زندگیم شیرینه چقد مزش ! ♬ چه بخوای نخوای همجوره بَا منی ! ♬ تو فرش
متن ترانه مهدی محمد زاده به نام سیم آخر

ده لعنتی , یه چندتا خط حرف دارم باتوبگو چی کم گذاشتم واسه توک رفتیچشاتو رو همه چی بستیب چی میگن مگه پستید راستیبااونی ک الان تو هستیبگو چ عهدو پیمونی تو بستیطفلی نمیدونه چقدر تو پستیکاری کردی میترسمدیگه از عاشق شدندیگه از رسوا شدندیگه از دلواپسیدحقم نبوددوباره تنها شدندوباره بی کس شدندوباره این خستگیبیاببین دلم دوباره زد ب سیم آخرپیت میگرده توی این شهرشبای پاییزباچشم خیس ب زیر بارونمیرم توی همون
تور مالزی -  Malaysia tour
بد نیست قبل از خرید و یا رزرو تور مالزی بهار 98، با این کشور اندکی آشنا شوید. مالزی کشوری است در جنوب شرقی آسیا که پایتخت آن کوالالامپور است، مذهب بیشتر افراد اسلام و زبان رسمی این کشور مالایی است اما نگران نباشید اکثر این مردم به خوبی به زبان انگلیسی صحبت می کنند. ساکنین کشور مالزی از سه نژاد مالایی، چینی وهندی تشکیل شده‌ است. تور لحظه آخری مالزی (تورهای ارزان کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی)یکی از مقصدهای سفر گردشگران از سر
ﺭﺍﻫﺎﺭﻫﺎ ﺩﻕ ﺩﺍﺩﻥ ﻣﺎﺩﺭ ﺷﻮﻫﺮ و ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺷﻮﻫﺮ:

ﻫ ﻭﻗﺖ ﺍﺯشون ﺗﻌﺮﻒ نکنید ﺰ ﺟدید ﺧﺮﺪن ﺑﻪ ﺭﻭشون ﻧﺎﺭیدﻫﺮ ﺧﺮﺪن ﺑید  ﺁﺧ ﺳﺮﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﻼﻩ ﺬﺍﺷﺘﻦ ﻓﻼﻥ ﺟﺎ ﺟﻨﺲ ﺑﻬﺘﺮ از این رو اﺭﺯﻭﻥ ﻣﺪﺍﺩ ﺗﻮ ﺧﻮﻧﺸﻮﻥ ﺑﺎ ﺷﻮﻫﺮجان ﻨید و ﺑﻌﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺨﻨﺪدشوهرجان ﺭﻭ یششون ﻋﺰﺰﻡ ﺟﺎﻧﻢ ﺻﺪﺍ کنید ﻫﺮ ﺧﺮﺪید بگید ﺷﻮﻫﺮﻡ ﺧﺮﺪﻩ ﻣﻪ ﺑﺠﺰ تو ﺴ ﺭﻭ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻫﻤﻪ ﺴﻢ تویی ﺑﺮﺍ تو ﻧﺨﺮﻡ ﺑﺮﺍ ﺑﺨﺮﻡ ‏؟؟ ﺗ ﺑﺰنید ﺑﺮید ﺸﺸﻮﻥ ﺗ
دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سراب (کیفیت 320) mp3 همراه با متن با لینک مستقیم : همه حرفام بخدا از عشق و از سخاوته. عشق من بی کسی و شب باتو پایون میگیره. دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور عشق من ناز نکن با لینک مستقیم. همه رگهام از ...
دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور به نام عشق من ناز نکن + متن آهنگ. Download New Music of Sarab & Soroush Malekpour Called Eshghe Man Naz Nakon.
 دانلود آهنگ عشق من سراب quotجهت دانلود کامل آهنگ کلیک کنید httpwwwmelo96irpost224 quot quotجهت دانلود کامل ... دانلود آ
امیرالمونین صلوات الله فرمود بر هر بنده یی چهل پرده کشبده تا وقتی چهل گناه. کبیره  مرتکب شود چون مرتکب چهل کبیره شد پرده ها از او برداشته. شود انگاه خدا بان فرشته ها وحی فرماید که بنده ام را با بالهای خود بپوشانید  فرشتگان اورابا بالهای. خودبپوشانند. سپس ان بنده کار زشتی را نگذارد جز انکه مرتکب شود تا انجا که با ارتکاب زشتکاری میان مردم ببالد  انگاه فرشتگان گویند پرورد گارا این بنده تو هر عملی را مرتکب میشود و ما اگر وما از کرداراو خجالت میکش
شوهر: سلام،من Log in کردم.زن: لباسی رو که صبح بهت گفتم خریدی؟شوهر: Bad command or File name.زن: ولی من صبح بهت تاکید کرده بودم!شوهر: Syntax Error, Abort, Retry, Cancel.زن: خوب حقوقتو چیکار کردی؟شوهر: File in Use, Read only, Try after some Time.زن: پس حداقل کارت عابر بانکتو بده به من.شوهر: Sharing Violation, Access Denied.زن: می دونی، ازدواج با تو واقعا یک تصمیم اشتباه بود.شوهر: Data Type Mismatch.زن: تو یک موجود بدرد نخور هستی.شوهر: By Default.زن: پس حداقل بیا بریم بیرون یه چیزی بخوریم.شوهر: Hard Disk Full.زن: ببینم میتونی بگی نقش
Ahmad Saeedi
Naz Nakon
#AhmadSaeedi
دل به دل راه نداره مگه 
چرا من دلم تنگ اما تو نه
قلب من با یه دنیا برات 
داره میجنگه اما تو نه
دل به دل راه نداره مگه 
چجوری به چشمت نیومد دلم
مثل من شو که لب تر میکردی
قید کل دنیا رو میزد دلم 
ناز بی اندازه نکن
زخمای دل منو تازه نکن
کی با تو میسازه نرو نرو
من دلم گیره پیشت اه
ناز بی اندازه نکن
زخمای دل من و تازه نکن
کی باتو میسازه نرو نرو 
من دلم گیره پیشت
خوب میدونی دلم تنگته آخه
اما عزیزم این نمیشه که
هرچی میگم میگی باشه بعد 
تازه از یک پیاده‌روی کوتاه پاییزه، برگشته بودم. اتاق غرق در سکوت بود اما هنوز صدای خش‌خش برگ‌ها و دکلمهٔ شاملو توی سرم می‌چرخید. «درخت با جنگل سخن می‌گوید، علف با صحرا، ستاره با کهکشان، و من باتو سخن می‌گویم» نفس عمیقی کشیدم و موبایلم را از جیب سویی‌شرتم درآوردم. یک پیام جدید! بازش کردم. پیام واریز بود. به اعدادش نگاه کردم و لبخندم آرام‌آرام بزرگ‌تر شد. عددها کنار هم نشسته بودند و بهم می‌فهماندند که این پیام، پیام واریز اولین درآمد حاص
 امام صادق ع فرماید پدرم بجابربن عبدالله انصاری فرمود من باتو کاری دارم چه وقت برایت اسان تراست که تنها ببینم و از تو سوال کنم حابر گفت هر وفت شما بخواهی  پس روزی بااو در خلوت نسست وباو فرمود در باره لوحبکه انرا در دست مادرم فااطمه علیها السلامدختر رسولخدا    صلی الله علیه واله  دیزه یی و انچه مادرم بتو فرمود که دران لوح نوشته بود بمن خبر ده جابر گفت خدا را گواه میگیرم که من زمان  حیات رسولخدا صلی الله علیه واله خدمت مادرت فاطمه علیها السلام
دانلود آهنگ دانوش لال
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * لال * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , دانوش باشید.

دانلود آهنگ دانوش به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Danoosh called Laal With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه دانوش به نام لال
اگه میبینی ساکتم لال نیستماگه میبینی هیچی نمیگم بیخیال میشماگه میبینی دل توی دستات یه بازیچستواسه این بود میگفتم شاید بمونی باز پیشموقتی تو بری خاطرت ت
بسم الله الرحمن الرحیم
میگفت همیشه آرزو داشتم به فقرا کمک کنم،اما خوب نمیدانست چطور و چگونه...آرزویش این بود از ته دل...بزرگتر که شد رسید به سنین جوانی،خداراهش را نشانش داد...توانست هر ماه اندکی هرچند به هزارتومن کمک کند...هیچ نداشت،اما از وقتی انفاق میکرد در راه خدا،روز به روز به ثروتش افزوده میشدطوریکه باور نکردنی بود...اما یکی از همین ماه ها پولی نداشت تا در راه محبوبش پروردگارش بدهد...
این شد که گفت:خدایا هیچی ندارم بدهم،اول ماه بعد هم داره
بسم الله الرحمن الرحیم
میگفت همیشه آرزو داشتم به فقرا کمک کنم،اما خوب نمیدانست چطور و چگونه...آرزویش این بود از ته دل...بزرگتر که شد رسید به سنین جوانی،خداراهش را نشانش داد...توانست هر ماه اندکی هرچند به هزارتومن کمک کند...هیچ نداشت،اما از وقتی انفاق میکرد در راه خدا،روز به روز به ثروتش افزوده میشدطوریکه باور نکردنی بود...اما یکی از همین ماه ها پولی نداشت تا در راه محبوبش پروردگارش بدهد...
این شد که گفت:خدایا هیچی ندارم بدهم،اول ماه بعد هم داره
دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سراب (کیفیت 320) mp3 همراه با متن با لینک مستقیم : همه حرفام بخدا از عشق و از سخاوته. عشق من بی کسی و شب باتو پایون میگیره. دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور عشق من ناز نکن با لینک مستقیم. همه رگهام از ...
دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور به نام عشق من ناز نکن + متن آهنگ. Download New Music of Sarab & Soroush Malekpour Called Eshghe Man Naz Nakon.
 دانلود آهنگ عشق من سراب quotجهت دانلود کامل آهنگ کلیک کنید httpwwwmelo96irpost224 quot quotجهت دانلود کامل ... دانلود آ
مناطق بسیار زیادی در آسیا وجود دارد که برای تحصیل دانشجویان سرتاسر دنیا آمادگی کامل دارند. ولیکن در این میان برخی از آنها هستند که بسیار معروف و محبوب هستند و در مقابل شرایطی که برای دانشجویان فراهم کرده اند، خدمات فوق العاده ای را نیز به آنها می دهند.امروز باهم به بررسی چند مورد از آنها می پردازیم. با ما همراه باشید.
کشوری با جمعیتی نزدیک به یک پنجم از جمعیت کل جهان کاملا متفاوت با هر کشور دیگری است. سرزمین امپراطورها و سلاطین بزرگ جهان که س
 مراکز خرید ایران 
در سالهای اخیر مراکز خرید یا همان مالهای بزرگ و معتبری در تهران و سایر شهرهای ایران افتتاح و آغاز بکار نموده اند مگامالهای مجلل و لوکس  که جشنواره ای از برندهای داخلی و خارجی را بصورت دائمی به نمایش گذاشته اند و نوع طراحی و معماری و ساخت و ساز آنها نیز دست کمی از برترین مراکز خرید انتالیا  و دبی و کوالالامپور و تفلیس ندارند  که در حال حاضر معروفترین آنها ایران مال واقع در منطقه 22 تهران میباشد . مرکز خرید پالادیوم در زعفرا
قرار بی قراریم بیا کنار همان سپیدرا که یک روز باتو به شب شد شبی بی دلهره از فردا توسر برشانه ام من روی بر مهتاب بیا کنار همان حوض که مهتاب عریان شنا می کرد نفس ، ازسینه ام میل پزواز دارد امشب مرا تنگ تر در آغوش بگیر که فردا ، برایم خیلی دور است
به نام خداوند بخشنده مهربان

آیه 12

بی تردید ما مردگان را زنده میکنیم و آنچه را پیش فرستاده اند از ( خوبی ها و بدی های ) برجا مانده از ایشان را ثبت می کنیم و همه چیز را در کتابی روشن ( که اصل همه کتابهاست و آن لوح محفوظ است ) بر شمرده ایم.

"دادگاه الهی پیش روی همه روشن است .
همه مردگان زنده خواهند شد.
تک تک اعمال آنها ثبت می شود و آثار به جای مانده از اعمال آنها نیز هم. چه خوب که کار خوب از خودمون به جا بذاریم و پیامدهاش رو حتی پس از مرگ به نفع خودم
بابا یه اصطلاح داره به اسم استفاده از اوقات مرده ...یعنی مثلا وقتی نمیرسی به کار خیلی بنیادین و مهم و وقت بر رو انجام بدی ...بیکار نشین!یه کار ریز تر و بی هزینه تر و البته مفید انجام بده ...
مثلا تو اتوبوس که نشستی و گوشیت تو دستته ...به جای چت کردنای حوصله سر بر بشین دو تا کلمه زبان بخون و حفظ کن!
....
چرا اینو گفتم؟خب امشب نرسیدم اصلااا درس بخونم ...به جاش تموم این دقیقه هایی که تو‌مهمونی بی سر و صدا یه گوشه نشسته بودم و به تولد گرفتن یه خانوم واسه شوهر
مجله اینترنتی چفچفک : کودکی به نام Jare پنج ساله از نیجریه لقب زیباترین کودک دنیا را از آن خود کرده است. یک عکاس به نام Mofa Bamuyiwa عکس هایی از او را در اینستاگرام ش به اشتراک گذاشت و طولی نکشید که چشمان حیرت زده و پوست درخشان و نرم جیر افراد زیادی را متوجه او کرد. موهای او بسیار زیبا و شگفت انگیزند.
عکاس درباره ی او نوشت: بله او انسان است اما فرشته هم هست؛ می توانستم کاری کنم که او بخندد و یا تبسم کند اما او را به حال طبیعی اش گذاشتم تا بتوانیم او را از
دانلود آهنگ جدید سهیل رحمانی نه در فاز موزیک
انقدر سردى گفتم پس نیازى نیست دیگه به وجودم
تااون جایى که یادم هست همیشه درگیر تو بودم
تو این چند وقت که بودم بگو فکرمیکنى ازت چى دارم به جز
خاطرات روزاى بدم باتو که از همشون بیزارم
ادامه مطلب
  در شرایطی که کنفدراسیون فوتبال آسیا ایراداتی را به روند اجرایی انتصاب دبیرکل جدید فدراسیون وارد کرده، جریانی داخلی به دنبال تشویش اذهان عمومی و سوء استفاده جهت منافع شخصی خود هستند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، انتصاب دبیرکل جدید فدراسیون فوتبال که در روزهای ابتدایی سال 98 صورت گرفت، حواشی و نکاتی را در پی داشت. مهدی محمدنبی که سابقه مدیریت در فوتبال کشور در سال های بعد از انقلاب اسلامی
عشقم امشب دلم گرفته کاش بودی بغلم میکردی هادیم..وقتی دلم میگیره گریم میگیره الانم دقیقا همون حالم دوست دارم همش گریه کنم..امروز باهم بودیم انگار اطرافمون هیچی وجونداشت فقط منو تو بودیم ...بودن با تو منو کلا تغییرمیده من اون تغییرو اون حس وحالی که پیشت دارمو خیلی دوسش دارم حاضرم هرچی دارمو بدم اون حسو تجربه کنم هادی!!
دلم تنگه باورکن تنگته ..شاید بگی اره امروز پیشت بودم اما برامن فرقی نداره من همیشه دلتنگ توام عزیزدلم،زندگی من جون من،از خدامیخ
بهار دختریست زیبا با چشمانِ رنگى که دلبرى هایش دل از همه میبرَد !! لبالب از طراوت مى ایستد در مسیر نسیم عاشقى تا یک شهر کوچه به کوچه، 
خیابان به خیابان از عطر موهایش شکوفه دهند .. #رضا_ناظمى 

+فکرش را بکن...
اوایل بهار باشد و
تمام شهر
گل به سر باشد و
تو هم
بی خبر...
یک هو...
از راه بیایی...!
معجزه
معنای دیگری هم
مگر دارد...؟!
+بزرگترین سوتی های عمرمو دارم پشتِ هم میدم
+اخرین سوتی : کات اُوِر باتو و منفجر شدن دوستم ( خب مجبوی خارجکی بگی)
+مبهم من واقعا افسر
می خواستم بگویم
چـه اندازه دوستت دارم
اما برای بیانش
واژه‌های مناسبی پیدا نمی کنم
متن عاشقانه 1398 برای همسرم با عکس

مـن بین خودم و تـو
صمیمیت بسیار زیادی احساس میکنم
درست از همان دیدار اول
این یعنی مـا باهم در زندگی
زوج موفقی را نیز تشکیل خواهیم داد

امروز مـن بسیار از تـو دورم
ولی قلبم و شور و اشتیاقم
باتو و در کنار توست، امروز و برای همیشه
تولدت مبارک، عشقم

مـن هرگز بـه تـو آسیب نخواهم زد
چون تـو قلب مـن هستی
اگر بـه تـو
کسانی که قصد دارند تعطیلات تابستانی را در کنار خانواده گذرانده و لذت ببرند با وبلاگ ما همراه باشند.قطب های جهان در اساس توریستی بدل گردد. مالزی را اکثرا به برجهای دوقلوی پتروناس میشناسند. مالزی کشوری بسیار توریستی هست, مناطق طبیعی بسیار خوشگل و در حالی که چیرالی به آرامی جا خشک کرده و ساحل خنک آن پذیرایی هر گردشگری در مالزی می باشد.بازدید از اماکن دیدنی مالزی با کمترین هزینه ها میسر است و تعداد مکانهای دیدنی مالزی که می توانید ببینید، بستگ
دل بیتاب من به سیاهی بیرق مشکی تو گره خورد
از همون روزی که پدرم با گریه منو مجلس روضه اورد
به این امید زنده ام که بگن ای نوکر وسط روضه دق کرد و مرد
توکه با قلبی پر دستگیری کردی از حر
پس بگو از من هم اقا نیستی هیچ دلخور(2)
ارباب داروندارم & ارباب ای کسوکارم
ارباب نوکرت هستن & کل ایل و تبارم
ارباب دل بیقرارت & عالم روی مدارت
تاج روسرم هستن & کل ایل و تبارت
مددی یا ثارالله-سیدی یا اباعبدالله(4)
به تموم دنیا و به کل عقبا - نمیدم خاک زیر پاتو
نمیرم
برام هیچ حسی شبیه تو نیستکنار تو درگیر آرامشمهمین از تمام جهان کافیههمین که کنارت نفس میکشمبرام هیچ حسی شبیه تو نیستتو پایان هر جستجوی منیتماشای تو عین آرامشهتو زیباترین آرزوی منیمنو از این عذاب رها نمیکنیکنارمی به من نگاه نمیکنیتمام قلب تو به من نمیرسههمین که فکرمی برای من بسهاز این عادت باتو بودن هنوزببین لحظه لحظم کنارت خوشههمین عادت با تو بودن یه روزاگه بی تو باشم منو میکشهیه وقتایی انقدر حالم بدهکه میپرسم از هر کسی حالتویه روزایی ح
دانلود آهنگ جدید حامد تقوی بیمار توام
Download New Music Hamed Taghavi bimare toam
آهنگ جدید حامد تقوی بنام بیمار توام
گفته ام از عشق تو به عالمی ندارم باتو حس مبهمی
عشق تو مست کند حال مرا خود تو باعث درمان منی

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ بیمار توام

آهنگ های حامد تقوی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها